fbpx

WooCommerce e-poe arendus

Paindlik lahendus kiireloomulises olukorras

WooCommerce on kiiresti kohandatav WordPress e-kaubanduse moodul, mis sobib ennekõike ettevõtetele, kes vajadus on kiirelt ja madala esmase investeeringuga oma toodetega e-müüki alustada. WooCommerce mitmekesine kujundusteemade ja pistikprogrammide valik muudab isikupärastatud e-poe loomise lihtsaks, ning  tänu toetavale arendajate kogukonnale on see ideaalne valik neile, kes soovivad luua hea kasutuskogemusega e-poodi ilma tehnilise oskusteabeta.

woocommerce

Meie WooCommerce arenduse teenused

Meie WooCommerce arendus teenused tagavad, et e-poe loomine on toetatud kogu e-poe arenduse protsessis alates konsultatsioonist ja ärivajaduste analüüsist kuni kasuutajakogemuse ja kasutajaliidese disaini ning tehniliste lahendusteni. Seal hulgas andmete migreerimine ning automaatsete andmeliideste loomine. Telli meilt ka WooCommerce hooldus ja turvaparandused.

WooCommerce paigaldus

WooCommerce’i installimine ja seadistamine vastavalt ettevõtte vajadustele. See hõlmab veebipoe kujunduse valimist ja kohandamist, kaupade lisamist ja kategooriate seadistamist.

disain

Disain ja templiidi loomine

Disaini loomine, mis vastab klientide ettevõtte vajadustele ja eesmärkidele või valmiskujunduse kohandamine vastavalt ettevõtte brändile ja identiteedile, sealhulgas värvide, fontide ja muude visuaalsete elementide muutmine

Jõudluse optimeerimine

WooCommerce moodulil baseeruva e-poe kiiremaks muutmine, et tagada parem kasutajakogemus ja kõrgem konversioonimäär.

digitstrateegia

Järelholdus ja Turvalisus

Turvalisuse ja privaatsuse tagamine, sealhulgas veebipoe turvalisuse ning GDPR nõuete täitmise tagamine.
WooCommerce’i veebipoe regulaarne hooldus, turvaparanduste rakendamine ning tugi ja abi probleemide lahendamisel.

Automaatliideste loomine

Integratsioon erinevate rakendustega, nagu raamatupidamisprogrammid, laoseisu haldamise tarkvarad jne.

disain

Andmete migratsioon

Andmemigratsiooni teenus võimaldab ühekordselt kanda andmed ühest süsteemist teise. Näiteks kui kolitakse uuele platvormile või avatakse oma esimene e-pood.

Lisamoodulite paigaldus ja arendus

WooCommerce funktsionaalsuse laiendamine vastavalt kliendi spetsiifilistele ärinõuetele.

digitstrateegia

SEO teenus

WooCommerce’i veebipoe SEO-sõbralikuks muutmine, et tagada kõrge otsingumootorite nähtavus ja parem leitavus.

Kasutajakoolitus

Veebipoe omanikule ja tema töötajatele koolituse andmine, et nad saaksid hallata veebipoodi ise ilma professionaalse abieta.

Klientide tagasiside

Mis on WooCommerce?

WooCommerce on maailmas laialt levinud avatud lähtekoodiga e-poe moodul. See põhineb WordPress veebiplatvormil ning on seetõttu suuresti tunnustatud. Seda on võrdlemisi lihtne paigaldada ning edaspidiselt hallata. WooCommerce sai alguse 2011 ning on sellest saati pidevalt arenenud tänu suurele nõudlusele. 

Kellele sobib WooCommerce?

WooCommerce sobib erinevatele ettevõtetele, kelle eesmärk on kasvada ning viia oma äri e-kaubanduse valdkonda. Kõige suurem sihtrühm WooCommerce’le on väikse- kuni keskmise suurusega ettevõtted, kus e-poe sortimendis on kuni 100 tuhat toodet. Peamiselt sobib see äridele, mis on juba üles ehitatud WordPress platvormile ning eesmärgiks on viia äri e-poe tasemele.

Miks valida WooCommerce?

WooCommerce on laialdaselt kasutatud maailmas ning selle. Seda eelistatakse peamiselt selle kasutajasõbralikkuse, madalate ülalpidamiskulude ning suure kommuuni poolest.

 • Hind

  E-äri loomisel või alustamisel mängib suurt rolli õige veebiplatvormi valik. Kuna WooCommerce on tasuta liides WordPressile, teeb see eelistuse väiksema- kuni keskmise suurusega ettevõtete puhul lihtsamaks.

 • Modulaarsus

  Kuna WooCommerce on üles ehitatud WordPress platvormile, siis on võimalik sellele eraldi laiendusi külge lisada. Laiendusteks võivad olla erinevad tarne- ja makselahendused.

 • WooCommerce võimekus on paindlik

  WooCommerce kaudu on võimalik müüa laia valdkonda kuuluvaid tooteid – alates füüsilistest toodetest kuni digitaalsete toodeteni välja.

 • Vabavaraline tarkvara

  Nii WordPress kui ka WooCommerce on vabavaralised tarkvarad, mis tähendab, et nende kasutajad saavad ise vabalt muuta põhifunktsionaalsust ning lisada uusi mooduleid juurde.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  WooCommerce’i on võimalik liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine. Oma töödes oleme kokku puutunud klientide erinevate vajadustega ning suutnud nende ärinõuete põhjal teha liidestusi WooCommerce ja erinevate majandustarkvarade vahel.

 • SEO

  WooCommerce on SEO jaoks optimeeritud tänu kohandatavatele metaandmetele, SEO-sõbralikule URL-struktuurile ja rikkalikele snippet’idele. Integreerides WooCommerce’i SEO pluginate ja optimeerimisstrateegiatega, saavutatakse veebisait, mis on otsingumootori sõbralik.

 • Turvalisus

  Veebiplatvormi valides tasub turvalisust ühe peamise prioriteedina arvestada. WooCommerce tagab ärile turvalisuse, et äri- ning kliendiandmed on turvaliselt kaitstud.