Aitame kasvatada sinu äri

Oleme sulle strateegiliseks partneriks e-äri rajamisel ja kasvatamisel.

Kes me oleme?

Acty OÜ on täisteenust pakkuv infotehnoloogia arendus ettevõte, mis koosneb oma valdkonna spetsialistidest. Meie kireks on infosüsteemid mis loovad väärtust.

Oleme ideaalseks partneriks kõigile ettevõtetele kes vajavad suure kogemusega meeskonda uute ärieesmärkide saavutamiseks.

Meid iseloomustavad märksõnad: kogemus, valdkonnapädevus, kõrge kliendirahulolu, tulemuslikkus ja innovatsioon.

Kuidas loome väärtust sulle ja sinu ettevõttele?

Leiame toimivad infotehnoloogilised lahendused sinu äri vajadustele. Selleks õpime sinu äri tundma ning lähtume oma töös sinu eesmärkidest. Iga ettevõte on unikaalne ja seetõttu keskendume põhjalikult ka iga kliendi vajadustele.

Meie eesmärk on aidata sinu ettevõttel kasvada tehes infotehnoloogia kasutamise sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja soodsaks.

Tahame, et oleksid alati tõeliselt õnnelik ja rahulolev klient. Selleks teeme rohkem kui lubame.

Mida hindame ja peame oluliseks

Peame oluliseks innovatsiooni ning pidevat enesearendamist. Hindame väga häid kliendisuhteid kuna oleme veendunud, et parimad tulemused saavutatakse avatud ja usaldusväärses koostöös.

Kuidas saavutame tulemused

Kuulame kliendi soove ja näeme tema vajadusi ning loome nendele vastavad, kaasaaegsed infotehnoloogilised lahendused. Töötame kliendiga koos, moodustades ühtse meeskonna kes on alati ühises inforuumis ning liigub ühiste eesmärkide suunas.

Soovid rohkem infot?

Vastame tööpäeva jooksul