fbpx

Tarkvaraarendus

Lahendused sinu vajadustele

Tarkvaralahendused 
unikaalsetele
ärinõuetele

Aitame avastada, kuidas sinu äri tehnoloogia abil edendada. Olgu selleks kulude kokkuhoid, ärivõimaluste laiendamine või uute ärimudelite testimine.

Oleme sinu laiendatud tarkvaraarendus meeskond, kellega tihedas koostöös sünnivad kasulikud lahendused, mis arvestavad sinu vajadusi ja võimalusi.

Acty sobib kõige paremini ettevõttele, kes hindab kvaliteeti ning kestvat usalduslikku koostöödKeskendume tarkvaraarenduse töös ennekõike kliendile loodava väärtuse maksimeerimisele. 

Tootearendus

Aitame sul avastada mida sina või sinu kliendid vajavad ning loome vajalikud lahendused. Oleme toeks kogu toote elutsükli jooksul.

 • Visioneerimine
 • Strateegia
 • Analüüs
 • Prototüüpimine & MVP
 • Toote edasiarendus

Tarkvaraarendus

Vajad tuge olemasoleva süsteemi edasiarendamiseks või uuendamiseks või soovid kaasata täiendavat arendusresurssi – tuleme pardale igas arenduse faasis ning saame osaks sinu meeskonnast.

 • Rakenduse arhitekruuri loomine
 • UX/UI disain
 • Tarkvarakoodi kirjutamine
 • Infosüsteemide liidestamine
 • QA
 • Projektijuhtimine

Konsultatsioon

Kui sinu meeskonnas puudub kompetents digitaalse muutuse elluviimiseks või ettevõtte digiarengu planeerimiseks, siis saame sinu meeskonda täiendada digitaliseerimise valdkonna spetsialistiga.

 • Digitaalne transformatsioon

Meie kliendid

Acty mõtteviis

Tarkvaraarendus on investeering, mis peab looma uut väärtust. Tarkvara  eesmärk ei ole tarkvara ise vaid protsesside lihtsustamine ja automatiseerimine. 

Soovime, et tarkvaraarendus oleks meie klientidele võimalikult lihtne, valutu ja läbipaistev. Seetõttu lähtume oma töös väärtustest nagu avatus, ausus ja läbipaistvus. Töötame kliendiga ühtse meeskonnana.

Soovime luua reaalselt toimivaid ja kasulikke lahendusi mitte  lihtsalt koodiridu. Lahendusi, mis muudavad inimeste elu paremaks. Seetõttu selgitame koostöös kliendiga alati välja, mida temal või tema klientidel päriselt vaja läheb.

Loe veel: Meist

Klientide tagasiside

„Acty võttis meiega ise ühendust kuulutuse peale. Saime kokku, pidasime aru ja panime plaani paika. Kavas oli valmis ehitada esimene prototüüp, mis poole tee peal muutus siiski pea täismahuliseks arenduseks. Töö käigus saatis meid pidev suhtlemine ja ladus koostöö meeldivate inimestega. Acty eeliseks võibki ehk pidada seda, et kliendiga ollakse järjepidevalt kontaktis, alati leitakse ühine keel ja arusaamatused leiavad kõigile sobiva lahenduse.”
Kudres Lääts

Vonk Technologies

Oleme Acty tiimiga koostööd teinud nüüdseks 8 kuud ja kõik see aeg on olnud väga produktiivne. Uue Magento 2 platvormil e-poe saime laivi vähem kui poole aastaga, peale seda oleme jooksvalt veebiarendusi jätkanud. Oleme väga rahul Acty projektijuhi tööga, teeme iganädalaselt Skype koosolekuid ja nii on alati kõik selge.

Rainer Ploom

Fleksont AS

„Usaldasime e-poe arendusprojekti Actyle, kuna nende tööstiil ja suhtlus oli alates esimesest kohtumisest kliendi vaatest arusaadav ja läbipaistev. Hindame nende paindlikkust, konstruktiivset tööstiili ja infovahetust. Koostöö puhul on alati oluline ka lihtne inimlik mõõde – hea on teha tööd, kui tunnetad koostööpartneri siirast huvi projekti õnnestumise osas.”

Ülla Sarapuu

L'Dolchevita OÜ

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”

Merle Leemet

Breden Kids

Tarkvaraarenduse etapid 

Avastamine

Mis eesmärki soovid saavutada ning mis probleemi lahendada? Kuulame ära ja mõtleme  kaasa ning aitame vormida ideed. Selgelt sõnastatud probleem ja eesmärgid on aluseks  õnnestumisele.

Lahenduste koostamine

Mõtleme koos välja lahenduse varem sõnastatud eesmärkide täitmiseks ja pobleemide lahendamiseks. 

Prototüüpimine ja testimine

Loome prototüübi vastavalt lahenduse ideele. Testime prototüüpi lõppkliendiga ning koostame täpsema sisendi toote lansseerimiseks.

Tarkvaraarendus

Arendame tarkvara iteratsioonidena: tarkvarakoodi kirjutamine – testimine – parendus – tarkvarakoodi kirjutamine – …

Lansseerimine

Koolitame tarkvara kasutajad ning viime läbilõppkasutaja teste, et tarkvara kasutusele võtmine kulgeks edukalt.

Kliendilood

Ramirent PWA

Tallinna Lennujaam

Vonk Technologies

Ramirent B2B tellimuskeskkond