fbpx

Prestashop e-poe arendus

Paindlik lahendus kiireloomulises olukorras

WooCommerce on kiiresti kohandatav WordPress e-kaubanduse moodul, mis sobib ennekõike ettevõtetele, kes vajadus on kiirelt ja madala esmase investeeringuga oma toodetega e-müüki alustada. WooCommerce mitmekesine kujundusteemade ja pistikprogrammide valik muudab isikupärastatud e-poe loomise lihtsaks, ning  tänu toetavale arendajate kogukonnale on see ideaalne valik neile, kes soovivad luua hea kasutuskogemusega e-poodi ilma tehnilise oskusteabeta.

woocommerce

Meie Prestashop arenduse teenused

Meie WooCommerce arendus teenused tagavad, et e-poe loomine on toetatud kogu e-poe arenduse protsessis alates konsultatsioonist ja ärivajaduste analüüsist kuni kasuutajakogemuse ja kasutajaliidese disaini ning tehniliste lahendusteni. Seal hulgas andmete migreerimine ning automaatsete andmeliideste loomine. Teotame ka WooCommerce e-poe hooluduse ja turvaparandustega.

digitstrateegia

ANALÜÜS

Kaardistame kliendi ärivajadused ja sisulise ning tehnilise olukorra. Konsulteerime ja koostame äri- ja tehnilised lahendusettepanekud
ning arenduse mahuhinnangud.
Aitame paika panna projektiplaani,  tulemusmõõdikud ja lähteülesande.

disain

DISAIN

Disainfaas sialdab nii tehnilise kontseptsiooni väljatöötamist kui kasutajaliidese (UX/UI) disaini.  Disainime tehniliselt jätkusuutliku kontseptsiooni ning visualiseerime  kasutajasõbraliku, äritulemusi toova kasutajaliidese.


 • Tehniline disain (arhitektuur)
 • Kasutajakogemuse disain (UX)
 • Kasutajaliides disain (UI)

ARENDUS

Tarnime kokkulepitud ärinõuetele vastava, kvaliteetse ja ajakohastel  standarditel loodud jätkusuutliku tehnilise lahenduse. Paigaldame rakendused vajalikesse keskkondadesse ning viime läbi testimised.


 • Keskkondade seadistamine
 • Tarkvarakoodi kirjutamine
 • Andmete migreerimine
 • Liidesed (ERP, PIM, tarnijad, …)
 • Testimine

HOOLDUS

WooCommerce moodulil baseeruva e-poe kiiremaks muutmine, et tagada parem kasutajakogemus ja kõrgem konversioonimäär.

Integratsioonid

Integratsioon erinevate rakendustega, nagu raamatupidamisprogrammid, laoseisu haldamise tarkvarad jne.

Tehniline audit

Integratsioon erinevate rakendustega, nagu raamatupidamisprogrammid, laoseisu haldamise tarkvarad jne.

disain

Andmete migratsioon

Andmemigratsiooni teenus võimaldab ühekordselt kanda andmed ühest süsteemist teise. Näiteks kui kolitakse uuele platvormile või avatakse oma esimene e-pood.

Lisamoodulite paigaldus ja arendus

WooCommerce funktsionaalsuse laiendamine vastavalt kliendi spetsiifilistele ärinõuetele.

digitstrateegia

SEO teenus

WooCommerce’i veebipoe SEO-sõbralikuks muutmine, et tagada kõrge otsingumootorite nähtavus ja parem leitavus.

Kasutajakoolitus

Veebipoe omanikule ja tema töötajatele koolituse andmine, et nad saaksid hallata veebipoodi ise ilma professionaalse abieta.

Klientide tagasiside

Mis on WooCommerce?

WooCommerce on maailmas laialt levinud avatud lähtekoodiga e-poe moodul. See põhineb WordPress veebiplatvormil ning on seetõttu suuresti tunnustatud. Seda on võrdlemisi lihtne paigaldada ning edaspidiselt hallata. WooCommerce sai alguse 2011 ning on sellest saati pidevalt arenenud tänu suurele nõudlusele. 

Kellele sobib WooCommerce?

WooCommerce sobib erinevatele ettevõtetele, kelle eesmärk on kasvada ning viia oma äri e-kaubanduse valdkonda. Kõige suurem sihtrühm WooCommerce’le on väikse- kuni keskmise suurusega ettevõtted, kus e-poe sortimendis on kuni 100 tuhat toodet. Peamiselt sobib see äridele, mis on juba üles ehitatud WordPress platvormile ning eesmärgiks on viia äri e-poe tasemele.

Miks valida WooCommerce?

WooCommerce on laialdaselt kasutatud maailmas ning selle. Seda eelistatakse peamiselt selle kasutajasõbralikkuse, madalate ülalpidamiskulude ning suure kommuuni poolest.

 • Hind

  E-äri loomisel või alustamisel mängib suurt rolli õige veebiplatvormi valik. Kuna WooCommerce on tasuta liides WordPressile, teeb see eelistuse väiksema- kuni keskmise suurusega ettevõtete puhul lihtsamaks.

 • Modulaarsus

  Kuna WooCommerce on üles ehitatud WordPress platvormile, siis on võimalik sellele eraldi laiendusi külge lisada. Laiendusteks võivad olla erinevad tarne- ja makselahendused.

 • WooCommerce võimekus on paindlik

  WooCommerce kaudu on võimalik müüa laia valdkonda kuuluvaid tooteid – alates füüsilistest toodetest kuni digitaalsete toodeteni välja.

 • Vabavaraline tarkvara

  Nii WordPress kui ka WooCommerce on vabavaralised tarkvarad, mis tähendab, et nende kasutajad saavad ise vabalt muuta põhifunktsionaalsust ning lisada uusi mooduleid juurde.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  WooCommerce’i on võimalik liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine. Oma töödes oleme kokku puutunud klientide erinevate vajadustega ning suutnud nende ärinõuete põhjal teha liidestusi WooCommerce ja erinevate majandustarkvarade vahel.

  • SEO

WooCommerce on väga SEO sõbralik. SEO-d on võimalik seadistada alates tootesordiminendi rikastamisest kuni WordPressi sisukirjeldusteni välja. Mida täpsem on SEO analüüs ja seadistus, seda edukamad on ka e-äri tulemused.

 • Turvalisus

  Veebiplatvormi valides tasub turvalisust ühe peamise prioriteedina arvestada. WooCommerce tagab ärile turvalisuse, et äri- ning kliendiandmed on turvaliselt kaitstud.