fbpx

Prestashop arendus ja hooldus

PrestaShop on skaleeritav, kasutajasõbralik ja terviklik vabavaraline e-poe platvorm.

PrestaShop on suurepärane valik e-kaubanduseks tänu selle kasutajasõbralikule liidesele, laiale kohandatavate teemade valikule, toetusele mitmetele makseliidestele ja tugevale kogukonnale ressursside ja toetuse jaoks. See on SEO-sõbralik, pakub mitmekeelset ja mitme valuutaga tuge rahvusvahelistele turgudele ning on skaleeritav, majutades tõhusalt kasvavaid ettevõtteid. See on usaldusväärne valik e-kaubandusele igas suuruses.

woocommerce

Meie Prestashop arenduse teenused

Meie Prestashop arendus teenused tagavad, et e-poe loomine on sujuv kogu arenduse protsessis, alates konsultatsioonist ja ärivajaduste analüüsist kuni kasuutajakogemuse ja kasutajaliidese disaini ning tehniliste lahendusteni. Seal hulgas andmete migreerimine ning automaatsete andmeliideste loomine. Toetame teie äri ka Prestashop hoolduse ja turvaparandustega.

digitstrateegia

ANALÜÜS

Kaardistame ärivajadused ja sisulise ning tehnilise olukorra. Konsulteerime ja koostame äri- ja tehnilised lahendusettepanekud
ning arenduse mahuhinnangud.
Aitame paika panna projektiplaani,  tulemusmõõdikud ja lähteülesande.

disain

DISAIN

Disainfaas sialdab nii tehnilise kontseptsiooni väljatöötamist kui kasutajaliidese (UX/UI) disaini.  Disainime tehniliselt jätkusuutliku kontseptsiooni ning visualiseerime  kasutajasõbraliku, äritulemusi toova kasutajaliidese.

  ARENDUS

  Tarnime kokkulepitud ärinõuetele vastava, kvaliteetse ja ajakohastel  standarditel loodud jätkusuutliku tehnilise lahenduse. Paigaldame rakendused vajalikesse keskkondadesse ning viime läbi testimised.

  HOOLDUS

  Prestashop e-poe probleemsete kohtade likvideerimine ning e-poe kiiruse ja turvalisuse tõstmine. 

  Klientide tagasiside

  Mis on Prestashop?

  PrestaShop on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm, mida kasutatakse veebipoodide loomiseks ja haldamiseks. See pakub erinevaid funktsioone, sealhulgas kohandatavaid teemasid, SEO tööriistu, toodete haldust, maksevõimalusi ja analüütikat, mis aitavad ettevõtetel oma online-müüki optimeerida. Prestashop pakub palju lisandmooduleid, mis võimaldavad ettevõtetel oma e-poe kohandada vastavalt oma vajadustele

  PrestaShop on loodud Prantsusmaal ning tarkvara algsed versioonid ilmusid 2007. aastal. Avatud lähtekoodiga platvormina on PrestaShop järjepidevalt kasvanud, kasutades ülemaailmse kogukonna toetust, kes aitavad platvormi täiustada ja laiendada. Prestashop on saanud mitmeid auhindu ja sellel on üle 300 000 kasutaja rohkem kui 160 riigis. PrestaShop on saadaval 75 keeles. Kuni 2021. aastani on PrestaShop säilitanud oma positsiooni ühe populaarsema avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvormina.

  Kellele sobib Prestashop?

  PrestaShop sobib ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad luua kohandatud ja tõhusa veebipoe. See pakub laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis aitavad kaasa e-poe haldamisele, samuti on sellel rohkem kui 3000 valikulist lisamoodulit, mis võimaldab ettevõtetel oma veebipoodi vastavalt oma vajadustele kohandada.

  PrestaShop on samuti sobilik neile, kes soovivad oma veebipoe loomisel ja haldamisel rohkem kontrolli, kuna see võimaldab ulatuslikku kohandamist. Avatud lähtekoodi olemuse tõttu võivad ettevõtted seda kohandada vastavalt oma konkreetsetele vajadustele, kaasates vajadusel arendajaid.

  Kuigi PrestaShop on piisavalt paindlik, et toetada suuremaid ettevõtteid, võib selle tehniline keerukus ja vajadus arendajate oskuste järele muuta selle vähem atraktiivseks suurematele ettevõtetele, kes võivad otsida kõike-ühes või vähem tehnilisi lahendusi.

  Miks valida Prestashop?

  • Avatud lähtekood

   PrestaShop on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et kasutajad saavad selle koodibaasi vabalt kohandada ja muuta vastavalt oma vajadustele. See annab ettevõtetele paindlikkuse oma veebipoe täpseks kujundamiseks.

  • Rikkalik funktsionaalsus

   PrestaShop pakub ulatuslikku funktsionaalsust, sealhulgas toodete haldust, kohandatavaid teemasid, maksevõimalusi, SEO tööriistu ja analüütikat. Lisaks on sellel üle 3000 lisandmooduli, mis võimaldab veelgi laiemat kohandamist ja funktsionaalsust.

  • Mitmekeelne toetus

   PrestaShop toetab rohkem kui 75 keelt, mis võimaldab ettevõtetel rahvusvaheliselt laieneda ja mitmekeelseid platvorme hõlpsalt hallata.

  • Toetav kogukond

   PrestaShop on avatud lähtekoodiga platvorm, millel on suur ja aktiivne kogukond, kes aitab uusi funktsioone arendada, vigu parandada ja kasutajatoega aidata. See tähendab, et te saate tõenäoliselt kiireid vastuseid ja toetust, kui teil tekib probleeme või küsimusi.

  • Kasutajasõbralik

   Kuigi PrestaShop nõuab teatud tehnilist oskusteavet, on selle administreerimispaneel üsna intuitiivne ja kasutajasõbralik, isegi algajatele.

  • Maksumus

   Lõpuks, kuna PrestaShop on avatud lähtekoodiga, on selle kasutamise algkulu null. Peamised kulud tulenevad veebimajutusest, kohandamisest ja võimalikest tasulistest lisandmoodulitest, mis on sageli oluliselt odavamad kui teiste kaubanduslike platvormide kasutamine.

  • SEO sõbralik

   PrestaShop on loodud silmas pidades otsingumootorite optimeerimist (SEO). See tähendab, et teie veebipood on paremini nähtav otsingumootorites, mis aitab teil rohkem kliente meelitada. PrestaShop toetab SEO sõbralikke URL-e, meta kirjeldusi, tiitleid, märksõnu jne.

  • Mobiilisõbralik

   Tänapäeval on oluline, et teie veebipood töötaks sujuvalt ka mobiilsetel seadmetel. PrestaShop toetab mobiilisõbralikke teemasid ja pakub hulgaliselt võimalusi oma veebipoe mobiilse kasutuskogemuse parandamiseks.