fbpx

Magento arendus ja juurutus

Võimekas platvorm nõudlikule kliendile

Võimekas ja skaleeritav vabavaraline e-kaubanduse platvorm, millel on märkimisväärselt tugev kommuuni ja Adobe katusorganisatsiooni toetus.

Meie Magento arendus teenused

Magento juurutus

Magento tarkvara paigaldamine ning seadistamine.

Magento arendus

Täiendava funktsionaalsuse lisamine vastavalt kliendi vajadustele.

Magento moodulite arendus

Moodulite arendus Magento platvormile.

digitstrateegia

Hooldusteenus

Hoiame sinu lehe ajakohasena ning turvalisena. 

Magento liidestamine

Integreerime e-poe väliste infosüsteemidega. (ERP, PIM, …) 

disain

Disaini erilahendused

Erilahendusega disaini ning templiidi loomine.

Kiiruse optimeerimine

Leiame lahendused e-poe kiiruse probleemidele.

Progressive Web App

Progressive Web App ehk PWA storefront lahenduse loomine.

Koolitused

Juhendame sinu meeskonda M2 platvormi kasutamisel, seadistamisel ja haldusel.

Miks tellida Magento arendus Actyst

Adobe ametlik partner

Acty on Adobe ametlik pronks taseme partner.

Kogemus alates 2008

Actyl on Magento arenduse kogemust juba aastast 2008.

Acty mõtteviis

Teeme sulle lahendusi, mida sa päriselt vajad.  Loe täpsemalt.

Kliendilood

Breden Kids

Breden Kids Magento 2

& beauty

Andbeauty

Flex Sülearvutikeskus

Flex sülearvutikeskus

BottegaVerde

Magento 2 arendus Bottega Verdele

Karupoeg Puhh

Karupoeg Puhh Magento 2 arendus

EPP OÜ

Magento 2 arendus EPP OÜ-le

Abakhan Fabrics

Magento 2 arendus abakhanile

Klientide tagasiside

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”
Merle Leemet

Breden Kids

„Usaldasime e-poe arendusprojekti Actyle, kuna nende tööstiil ja suhtlus oli alates esimesest kohtumisest kliendi vaatest arusaadav ja läbipaistev. Hindame nende paindlikkust, konstruktiivset tööstiili ja infovahetust. Koostöö puhul on alati oluline ka lihtne inimlik mõõde – hea on teha tööd, kui tunnetad koostööpartneri siirast huvi projekti õnnestumise osas.”
Ülla Sarapuu

L'Dolchevita OÜ

Siiras huvi kliendi äri kasvatamise vastu ja usaldusväärne kommunikatsioon tegid meie jaoks Acty kui partneri valiku lihtsaks.
Nii need omadused kui ka professionaalsus, põhjalikkus ja austus on säilinud terve koostöö vältel. Meeskonna töökultuuris on tunda
kirge projekte üheskoos edukalt ellu viia ning pidevalt areneda. Kõik need on väärtused hea koostöö aluseks
Anete Advelk

Turundusjuht, MG Beauty

Oleme Acty tiimiga koostööd teinud nüüdseks 2 aastat ja kõik see aeg on olnud väga produktiivne. Uue Magento 2 platvormil e-poe saime laivi vähem kui poole aastaga, peale seda oleme jooksvalt veebiarendusi jätkanud. Oleme väga rahul Acty projektijuhi tööga, teeme iganädalaselt Skype koosolekuid ja nii on alati kõik selge.
Rainer Ploom

Fleksont AS

Mis on Magento?

Magento on väga võimekas ja kergesti skaleeritav vabavaraline e-kaubanduse platvorm, millel on märkimisväärselt tugev kommuuni ja Adobe katusorganisatsiooni toetus. Magento on üks enim kasutatud vabavaralistest e-poe platvormidest kogu maailmas.
Algselt on Magento loodud USA-s e-kaubandusega tegelenud ettevõtte vajadusest, kes soovis platvormi, mis toetaks müüki maksimaalselt ning ennekõike just turunduse vajadusi. Alates esmasest lansseerimisest aastal 2008 on Magento arenenud terviku süsteemina üheks võimasaimaks ja funktsiooniderohkemaks e-kaubanduse tarkvaraks

Kellele sobib Magento?

Millist e-poe platvormi valida?” on e-kaubanduses üks sagedamini esitatav küsimus.
Magento 2 sobib ennekõike e-kaubandusele ettevõtetele, kelle jaoks on e-pood väga oluline müügikanal ning kellel on aega ja ressurssi e-müügile pühenduda.
Magento tugevused tulevad eriti hästi välja olukordades, kus näiteks tooted on kombineeritavad omaduste kaupa, tehakse tihti hinnakampaaniaid või kasutatakse personaliseeritud hinnastust, soovitakse eri turgudele või kliendigruppidele pakkuda eraldi kohandatud ostukogemust/teekonda.

Miks valida Magento?

Magento on just ja ainult e-kaubandusele loodud paindlik müügiplatvorm, mille kohandamine erivajadustele on lihtne. Magentos on karbitootena sisse ehitatud väga palju vajalikke funktsionaalsusi. Magento on suure koormustaluvusega, kergesti skaleeritav, tervikliku tarkvaraarhitektuuriga, turvaline.

 • Jõudlus/kiirus ja skaleeritavus

  Magento arhitektuur toetab nii väikesemahulise kui ka väga suure e-poe vajadusi. Ehk kui sinu äri kasvab või on nõudlus hooajaline, siis on Magento sinu jaoks suurepärane tööriist. Magento kasutab mitmes osas vahemälu mis tagab kiire sisu esitamise.

 • Funktsionaalsus

  Magento vaikimisi funktsionaalsus on väga lai kattes peaaegu iga e-kaupmehe kõik peamised vajadused.

 • Lokaliseerimine eri turgude jaoks ning isikupärastamine

  Magento eristub tugevalt võimekuse poolest laiendada e-äri piirideüleselt. Sisseehitatud lokaliseerimise funktsionaalsus võimaldab hallata ühest administreerimiskeskkonnast eri turgude jaoks suunatud e-poode selliselt, et igal turul kuvatakse erinevat sisu, makse- ja tarnemeetodeid.

 • Hinnastamine

  Magento võimaldab väga põhjalikku dünaamilist hinnastamist. Saad koostada hinnareegleid mis on ajastatud, võtavad arvesse toodete eri omadusi, kohanduvad eri kliendigruppidele ja poevaadetele.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  Magento tarkvaraplatvormi osa on API. Selle abil on Magentot väga lihtne liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine.

 • Kasutatavus

  Magento 2 administreerimiskeskkonda on väga mugav kasutada. See on lihtne ja selge ning pakub administraatorile väga palju võimalusi e-poe mugavaks haldamiseks. Tõsi… Magento unikaalne ülesehituse loogika nõuab siiski esmast süvenemist kuid olles omandanud Magento ülesehituse loogika põhimõtted, on tulemuseks suur produktiivsus.

  • SEO

Kuna Magento on ehitatud just e-kaubanduseks, siis võimaldab selle funktsionaalsus optimeerida e-poodi nii otsingumootoritele (SEO) kui sotsiaalmeediaplatvormidele (SMO).

 • Turvalisus

 • Paindlikkus sisu esitamisel

  M2 andmemudel tagab väga paindliku viisi tootekaartide ja muu sisu kohendamiseks vastavalt kliendi vajadustele ilma, te peaks selleks tarkvarakoodi muutma.

 • Vabavaraline ja avatud lähtekoodiga

  Magento Community versioon on vabavaraline ja tasuta kasutamiseks kõigile soovijatele. Magento avatud lähtekood annab vabaduse kohandada tarkvara vastavalt oma äri vajadustele. See annab tarkvara kasutajale suure vabaduse tarkvara funktsionaalsuse kohendamiseks enda vajadustele vastavaks.