fbpx

Magento arendus

Võimekas platvorm nõudlikule kliendile

Magento on silmapaistev e-kaubanduse platvorm, mis on laialdaselt tuntud oma võimekuse ja lihtsa skaleeritavuse poolest. See avatud lähtekoodiga tarkvara naudib suurt populaarsust tänu oma märkimisväärsele kogukonna toele ja tihedale seotusele Adobe katusorganisatsiooniga. Magento pakub ettevõtetele mitmeid eeliseid, sealhulgas võimalust kohandada veebipoodi vastavalt konkreetsetele vajadustele ning integreeruda erinevate kolmandate osapoolte teenustega, tagades seeläbi sujuva ja paindliku e-kaubanduse kogemuse.

Acty on Adobe Solution partner al. 2020

Meie Magento arendus teenused

Adobe’i pronksipartnerina pakub Acty Magento ja Adobe Commerce lahendusi, mis võimaldavad meie klientidel saavutada paremaid äritulemusi.

Tehniline analüüs

Tehnilise analüüsi käigus aitame kaardistada hetkeolukorra, tuvastada süsteemi kitsaskohad ning optimeerimisvõimalused ja potentsiaalsed turvariskid. Analüüsi tulemus on ettepanekud süsteemi parendamiseks.

Magento arendus

Täiendava funktsionaalsuse lisamine vastavalt kliendi ärivajadustele.

Moodulite arendus

Magento moodulite arendamine olemasoleva e-poe funktsionaalsuse laiendamiseks või teenusettevõttele e-poodnikele teenuse pakkumiseks.

digitstrateegia

Hooldusteenus

Hoiame sinu lehe ajakohasena ning turvalisena. Lisame truvapaigad või teostame versiooniuuenduse. 
Lahendame hoolduskokkuleppe raames ootamatud intsidendid.

 

Integratsioonide loomine

Integreerime teie e-poe väliste infosüsteemidega. Näiteks tellimuste, laokoguste, kliendiandmete sünkroniseerumine ERP süsteemiga. PIM süteemist tooteinfo pärimine, jne.  

disain

Disain (UX ja UI)

Kasutajakogemuse ja kasutajaliidese disain. Tõstame sinu e-poe kasutusmugavust ja seeläbi ka konversioonimäära, põhjalikult läbimõeldud disainilahendusega. 

Kiiruse optimeerimine

Tuvastame sinu e-poes kiirusprobleemide põhjused ning parandame e-poe jõudlust, et parendada kasutajakogemust ning suurendades konversioonimäära. 

Kasutajaliidese loomine (PWA)

Loome unikaalse disaini põhjal Magentole kohanduva kujundusmalli. Seal hulgas PWA tehnoloogial põhineva lahenduse.

Koolitused

Juurutuse raames sinu meeskonna juhendame ja koolitamine uue tarkvara kasutusele võtmiseks. 
Kuid vajadusel saame koolitusteenust pakkuda ka eraldiseisvalt arenduspejektist.

Klientide tagasiside

Mis on Magento?

Magento on väga võimekas ja kergesti skaleeritav vabavaraline e-kaubanduse platvorm, millel on märkimisväärselt tugev kommuuni ja Adobe katusorganisatsiooni toetus. Magento on üks enim kasutatud vabavaralistest e-poe platvormidest kogu maailmas.
Algselt on Magento loodud USA-s e-kaubandusega tegelenud ettevõtte vajadusest, kes soovis platvormi, mis toetaks müüki maksimaalselt ning ennekõike just turunduse vajadusi. Alates esmasest lansseerimisest aastal 2008 on Magento arenenud terviku süsteemina üheks võimasaimaks ja funktsiooniderohkemaks e-kaubanduse tarkvaraks

Kellele sobib Magento?

Millist e-poe platvormi valida?” on e-kaubanduses üks sagedamini esitatav küsimus.
Magento 2 sobib ennekõike e-kaubandusele ettevõtetele, kelle jaoks on e-pood väga oluline müügikanal ning kellel on aega ja ressurssi e-müügile pühenduda.
Magento tugevused tulevad eriti hästi välja olukordades, kus näiteks tooted on kombineeritavad omaduste kaupa, tehakse tihti hinnakampaaniaid või kasutatakse personaliseeritud hinnastust, soovitakse eri turgudele või kliendigruppidele pakkuda eraldi kohandatud ostukogemust/teekonda.

Miks valida Magento?

Magento on just ja ainult e-kaubandusele loodud paindlik müügiplatvorm, mille kohandamine erivajadustele on lihtne. Magentos on karbitootena sisse ehitatud väga palju vajalikke funktsionaalsusi. Magento on suure koormustaluvusega, kergesti skaleeritav, tervikliku tarkvaraarhitektuuriga, turvaline.

 • Jõudlus/kiirus ja skaleeritavus

  Magento arhitektuur toetab nii väikesemahulise kui ka väga suure e-poe vajadusi. Ehk kui sinu äri kasvab või on nõudlus hooajaline, siis on Magento sinu jaoks suurepärane tööriist. Magento kasutab mitmes osas vahemälu mis tagab kiire sisu esitamise.

 • Funktsionaalsus

  Magento vaikimisi funktsionaalsus on väga lai kattes peaaegu iga e-kaupmehe kõik peamised vajadused.

 • Lokaliseerimine eri turgude jaoks ning isikupärastamine

  Magento eristub tugevalt võimekuse poolest laiendada e-äri piirideüleselt. Sisseehitatud lokaliseerimise funktsionaalsus võimaldab hallata ühest administreerimiskeskkonnast eri turgude jaoks suunatud e-poode selliselt, et igal turul kuvatakse erinevat sisu, makse- ja tarnemeetodeid.

 • Hinnastamine

  Magento võimaldab väga põhjalikku dünaamilist hinnastamist. Saad koostada hinnareegleid mis on ajastatud, võtavad arvesse toodete eri omadusi, kohanduvad eri kliendigruppidele ja poevaadetele.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  Magento tarkvaraplatvormi osa on API. Selle abil on Magentot väga lihtne liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine.

 • Kasutatavus

  Magento 2 administreerimiskeskkonda on väga mugav kasutada. See on lihtne ja selge ning pakub administraatorile väga palju võimalusi e-poe mugavaks haldamiseks. Tõsi… Magento unikaalne ülesehituse loogika nõuab siiski esmast süvenemist kuid olles omandanud Magento ülesehituse loogika põhimõtted, on tulemuseks suur produktiivsus.

  • SEO

Kuna Magento on ehitatud just e-kaubanduseks, siis võimaldab selle funktsionaalsus optimeerida e-poodi nii otsingumootoritele (SEO) kui sotsiaalmeediaplatvormidele (SMO).

 • Turvalisus

 • Paindlikkus sisu esitamisel

  M2 andmemudel tagab väga paindliku viisi tootekaartide ja muu sisu kohendamiseks vastavalt kliendi vajadustele ilma, te peaks selleks tarkvarakoodi muutma.

 • Vabavaraline ja avatud lähtekoodiga

  Magento Community versioon on vabavaraline ja tasuta kasutamiseks kõigile soovijatele. Magento avatud lähtekood annab vabaduse kohandada tarkvara vastavalt oma äri vajadustele. See annab tarkvara kasutajale suure vabaduse tarkvara funktsionaalsuse kohendamiseks enda vajadustele vastavaks.

Miks tellida Magento arendus Actyst

Adobe ametlik partner

Acty on Adobe ametlik pronks taseme partner.

Kogemus alates 2008

Actyl on Magento arenduse kogemust juba aastast 2008.

Acty mõtteviis

Teeme sulle lahendusi, mida sa päriselt vajad.  Loe täpsemalt.