fbpx

Juhani Puukool

Case study: Juhani Puukoolile Magento 2 platvormil e-poe loomine

Kes on Juhani Puukool?

Juhani Puukool on Eestis kõige hinnatum ja suurima valikuga tarbe- ja dekoratiivistikuid tootev ja müüv ettevõte.

Juhani Puukool on tegutsenud juba veerand sajandit. Juhani Puukooli visioon on kasvatada ja pakkuda koduaednikele põnevaid, ebatavalisi ning Eesti oludesse kohanduvaid kvaliteetseid istikuid. Juba päris algusest peale on Juhani Puukoolis pööratud erilist rõhku just taimede külmakindlusele.

Juhani Puukooli MISSIOON on pakkuda lisaks istikutele ka teadmist ja tuge nii tõsistele aiandusentusiastidele kui ka värskelt alustanud kodukaunistajatele.

Alati on esikohal taime kvaliteedi. Juhani Puukoolis töötavad Eesti parimad aednikud.

Projekti eesmärk

Juhani Puukooli veebitellimuste keskkond (www.plantpost.eu) ei vastanud enam JPK ootustele, vajadustele ega toetanud äriliste eesmärkide saavutamist.

Seetõttu soovis JPK arendada täisfunktsionaalse e-poodi, mis oleks kättesaadav ettevõte kodulehelt ning suudaks toetada suurepärast kliendikogemust ja ka kõiki e-kaubandusega seotud toiminguid. Tulevane e-pood pidi olema ka seotud majandustarkvaraga, ning automatiseerida maksimaalselt sortimendis olevate toodete müügi e-kanali kaudu ning müükide ja laojääkide muudatused oleksid kajastatud akuutselt.

Lahendus

Aitasime kaardistada detailsemad ärivajadused. Mugandasime e-poe disaini kliendi vajadustele, JPK tunnusgraafikale ja võimalustele kohanduvaks.

Juurutasime Magento 2 Community vabavaralise tarkvara ning lisasime sellele täiendavad funktsionaalsused, et Magento vastaks paremini kliendi ootustele.

Ühendasime e-poe ka ettevõtte majandustarkvaraga tooteinfo, laokoguste ning tellimuste ja klientide sünkroniseerimise.

Kasutatud tehnoloogia