shop

Magento e-poed

Loome e-poode ja e-äri lahendusi võimekale Magento platvormile.

magento

Mis on Magento?

Magento on väga võimekas ja kergesti skaleeritav vabavaraline e-kaubanduse platvorm, millel on märkimisväärselt tugev kommuuni ja Adobe katusorganisatsiooni toetus. Magento on üks enim kasutatud vabavaralistest e-poe platvormidest kogu maailmas.
Algselt on Magento loodud USA-s e-kaubandusega tegelenud ettevõtte vajadusest, kes soovis platvormi, mis toetaks müüki maksimaalselt ning ennekõike just turunduse vajadusi. Alates esmasest lansseerimisest aastal 2008 on Magento arenenud terviku süsteemina üheks võimasaimaks ja funktsiooniderohkemaks e-kaubanduse tarkvaraks.

picture of a man

Kellele sobib Magento

“Millist e-poe platvormi valida?” on e-kaubanduses üks sagedamini esitatav küsimus.
Magento 2 sobib ennekõike e-kaubandusele ettevõtetele, kelle jaoks on e-pood väga oluline müügikanal ning kellel on aega ja ressurssi e-müügile pühenduda.
Magento tugevused tulevad eriti hästi välja olukordades, kus näiteks tooted on kombineeritavad omaduste kaupa, tehakse tihti hinnakampaaniaid või kasutatakse personaliseeritud hinnastust, soovitakse eri turgudele või kliendigruppidele pakkuda eraldi kohandatud ostukogemust/teekonda.

questionmark

Miks valida Magento

Magento on just ja ainult e-kaubandusele loodud paindlik müügiplatvorm, mille kohandamine erivajadustele on lihtne. Magentos on karbitootena sisse ehitatud väga palju vajalikke funktsionaalsusi. Magento on suure koormustaluvusega, kergesti skaleeritav, tervikliku tarkvaraarhitektuuriga, turvaline.

 • Jõudlus/kiirus ja skaleeritavus

  Magento arhitektuur toetab nii väikesemahulise kui ka väga suure e-poe vajadusi. Ehk kui sinu äri kasvab või on nõudlus hooajaline, siis on Magento sinu jaoks suurepärane tööriist. Magento kasutab mitmes osas vahemälu mis tagab kiire sisu esitamise.

 • Funktsionaalsus

  Magento vaikimisi funktsionaalsus on väga lai kattes peaaegu iga e-kaupmehe kõik peamised vajadused.

 • Lokaliseerimine eri turgude jaoks ning isikupärastamine

  Magento eristub tugevalt võimekuse poolest laiendada e-äri piirideüleselt. Sisseehitatud lokaliseerimise funktsionaalsus võimaldab hallata ühest administreerimiskeskkonnast eri turgude jaoks suunatud e-poode selliselt, et igal turul kuvatakse erinevat sisu, makse- ja tarnemeetodeid.

 • Hinnastamine

  Magento võimaldab väga põhjalikku dünaamilist hinnastamist. Saad koostada hinnareegleid mis on ajastatud, võtavad arvesse toodete eri omadusi, kohanduvad eri kliendigruppidele ja poevaadetele.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  Magento tarkvaraplatvormi osa on API. Selle abil on Magentot väga lihtne liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine.

 • Kasutatavus

  Magento 2 administreerimiskeskkonda on väga mugav kasutada. See on lihtne ja selge ning pakub administraatorile väga palju võimalusi e-poe mugavaks haldamiseks. Tõsi… Magento unikaalne ülesehituse loogika nõuab siiski esmast süvenemist kuid olles omandanud Magento ülesehituse loogika põhimõtted, on tulemuseks suur produktiivsus.

 • SEO

  Kuna Magento on ehitatud just e-kaubanduseks, siis võimaldab Magento funktsionaalsus optimeerida e-poodi nii otsingumootoritele (SEO) kui sotsiaalmeediaplatvormidele (SMO).

 • Turvalisus

  Magento andmemudel tagab väga paindliku viisi tootekaartide ja muu sisu kohendamiseks vastavalt kliendi vajadustele ilma, et te peaks selleks tarkvarakoodi muutma.

 • Paindlikkus sisu esitamisel

  Magento andmemudel tagab väga paindliku viisi tootekaartide ja muu sisu kohendamiseks vastavalt kliendi vajadustele ilma, te peaks selleks tarkvarakoodi muutma.

 • Vabavaraline ja avatud lähtekoodiga

  Magento Community versioon on vabavaraline ja tasuta kasutamiseks kõigile soovijatele. Magento avatud lähtekood annab vabaduse kohandada tarkvara vastavalt oma äri vajadustele. See annab tarkvara kasutajale suure vabaduse tarkvara funktsionaalsuse kohendamiseks enda vajadustele vastavaks.

Miks valida Magento arenduspartneriks Acty!

Acty esimene Magento arendusprojekt sai alguse juba 2008.
Alates 2016 oleme Magento 2 platvormile loonud juba enam kui 8 suuremahulist e-poe lahendust. Seal hulgas on mitmeid rätseplahendusi kujundustest kuni keeruliste moodulite ja sidusüsteemidega integratsioonideni.

Meie kliendid on rahul

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”

Merle Leemet

Bredenkids

Ülla Sarapuu

„Usaldasime e-poe arendusprojekti Actyle, kuna nende tööstiil ja suhtlus oli alates esimesest kohtumisest kliendi vaatest arusaadav ja läbipaistev. Hindame nende paindlikkust, konstruktiivset tööstiili ja infovahetust. Koostöö puhul on alati oluline ka lihtne inimlik mõõde - hea on teha tööd, kui tunnetad koostööpartneri siirast huvi projekti õnnestumise osas.”

Ülla Sarapuu

L`Dolcevita OÜ

Oleme Acty tiimiga koostööd teinud nüüdseks 8 kuud ja kõik see aeg on olnud väga produktiivne. Uue Magento 2 platvormil e-poe saime laivi vähem kui poole aastaga, peale seda oleme jooksvalt veebiarendusi jätkanud. Oleme väga rahul Acty projektijuhi tööga, teeme iganädalaselt Skype koosolekuid ja nii on alati kõik selge.

Rainer Ploom

Fleksont AS

„Suurepärane, professionaalne, kliendisõbralik.
Hea koostöövalmidus.”

Agnes Kukk

Spordipartner Trading OÜ

“Keerukates olukordades oskavad kliendi kingadesse astuda ning suhtumine oma tööülesannetesse on professionaalne.”

Allan Hani

EKVÜ

„Väike aga professionaalne, kiire
ja avatud suhtlemisega ettevõte.”

Pille Kasekamp

AS Valnes

Slider

Soovid rohkem infot või tasuta konsultatsiooni?

Vastame tööpäeva jooksul