shop

magento

Mis on Magento?

Magento on väga võimekas ja kergesti skaleeritav vabavaraline e-kaubanduse platvorm, millel on märkimisväärselt tugev kommuuni ja muidugi ka katusorganisatsiooni toetus (Adobe). Ühtlasi on Magento üks enim kasutatud vabavaralistest e-poe platvormidest kogu maailmas.
Algselt on Magento loodud USA-s e-kaubandusega tegelenud ettevõtte vajadusest, kes soovis platvormi, mis toetaks müüki maksimaalselt ning ennekõike just turunduse vajadusi. Alates esmasest lansseerimisest aastal 2008 on Magento arenenud terviku süsteemina üheks võimasaimaks ja funktsiooniderohkemaks e-kaubanduse tarkvaraks.

picture of a man

Kellele sobib Magento

Millist e-poe platvormi valida on e-kaubanduses üks sagedamini esitatav küsimus.
Magento 2 sobib ennekõike tõsiselt e-kaubandusele ettevõtetele kelle jaoks on e-kaubandus väga oluline müügikanal ning kellel on aega ja ressurssi e-müügile pühenduda.
Magento tugevused tulevad eriti hästi välja olukordades kus näiteks tooted on kombineeritavad omaduste kaupa, tehakse tihti hinnakampaaniaid või kasutatakse personaliseeritud hinnastust, soovitakse eri turgudele või kliendigruppidele pakkuda eraldi kohandatud ostukogemust/teekonda.

questionmark

Miks valida Magento

Magento on just ja ainult e-kaubandusele loodud paindlik müügiplatvorm, mille kohanamine erivajadustele on lihtne. Magentos on karbitootena sisse ehitatud väga palju vajalikke funktsionaalsusi. Magento on suure koormustaluvusega kergesti skaleeritav tervikliku tarkvaraarhitektuuriga turvaline.

 • Jõudlus/kiirus ja skaleeritavus

  Magento arhitektuur teotab nii väikesemahulise kui ka väha suure e-poe vajadusi. Ehk kui sinu äri kasvab või on nõudlus hooajaline, siis on Magento sinu jaoks suurepärane töötiist. Magento kasutab mitmes osas vahemälu mis tagab kiire sisu esitamise.

 • Funktsionaalsus

  Magento vaikimisi funktsionaalsus on väga lai kattes peaaegu iga e-kaupmehe kõik peamised vajadused.

 • Lokaliseerimine eri turgude jaoks ning isikupärastamine

  Magento eristub tugevalt võimekuse poolest laiendada e-äri piirideüleselt. Siiseehitatud lokaliseerimise funktsionaalsus võimaldab hallata ühest administreerimiskeskkonnast eri turgude jaoks suunatud e-poode selliselt, et igal turul kuvatakse erinevat sisu, makse- ja tarnemeetodeid.

 • Hinnastamine

  Magento võimaldab väga põhjalikku dünaamilist hinnastamist. Saad koostada hinnareegleid mis on ajastatud, võtavad arvesse toodete eri omadusi, kohanduvad eri kliendigruppidele ja poevaadetele.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  Magento tarkvaraplatvormi osa on API. Selle abil on Magentot väga lihtne liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine.

 • Kasutatavus

  Magento 2 administreerimiskeskkonda on väga mugav kasutada. See on lihtne ja selge ning pakub administraarorile väga palju võimalusi e-poe mugavaks haldamiseks. Tõsi… Magento unikaalne ülesehituse loogika nõuab siiski esmast süvenemist kuid olles omandanud Magento ülesehituse loogika põhimõtted, on tulemuseks suur produktiivsus.

 • SEO

  Kuna Magento on ehitatud just e-kaubanduseks, siis võimaldab Magento funktsionaalsus optimeerida e-poodi nii otsingumootiritele (SEO) kui sotsiaalmeediaplatvormidele (SMO).

 • Turvalisus

  Magento andmemudel tagab väga paindliku viisi tootekaartide ja muu sisu kohendamiseks vastavalt kliendi vajadustele ilma, et te peaks selleks tarkvarakoodi muutma.

 • Paindlikkus sisu esitamisel

  Magento andmemudel tagab väga paindliku viisi tootekaartide ja muu sisu kohendamiseks vastavalt kliendi vajadustele ilma, te peaks selleks tarkvarakoodi muutma.

 • Vabavaraline ja avatud lähtekoodiga

  Magento Community versioon on vabavaraline ja tasuta kasutamiseks kõigile soovijatele. Magento avatud lähtekood annab vabaduse kohandada tarkvara vastavalt oma äri vajadustele. See annab tarkvara kasutajale suure vabaduse tarkvara funktsionaalsuse kohendamiseks enda vajadustele vastavaks.

Miks valida Magento arenduspartneriks Acty meeskond

Acty esimene Magento arendusprojekt sai alguse juba 2008.
Alates 2016 oleme Magento 2 platovormile loonud juba enam kui 8 suuremahulist e-poe lahendust. Seal hulgas on mitmeid rätseplahendusi kujundustest kuni keeruliste moodulite ja sidusüsteemidega integratsioonideni.

Meie kliendid on rahul

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”

Merle Leemet

Bredenkids

„Suurepärane, professionaalne, kliendisõbralik.
Hea koostöövalmidus.”

Agnes Kukk

Spordipartner Trading OÜ

“Keerukates olukordades oskavad kliendi kingadesse astuda ning suhtumine oma tööülesannetesse on professionaalne.”

Allan Hani

EKVÜ

„Väike aga professionaalne, kiire
ja avatud suhtlemisega ettevõte.”

Pille Kasekamp

AS Valnes

Slider

Soovid rohkem infot või tasuta konsultatsiooni?

Vastame tööpäeva jooksul