fbpx

Kuidas viia kiiresti oma müük online? 

 Aitame ettevõtetel kiiresti alustada online müüki.

Tavatu olukord avab uued võimalused

Ilmselgelt mõjutas selle aasta algus erinevaid ärisid väga suurel määral.
Inimeste liikumise piiramine tõi kaasa toonud tõelised väljakutsed mitmetele äridele ja eriti neile, kellel on seni olnud ainult füüsilised esindused.

Kuid igas kriisis on alati võimalused ja tänapäeval on äridel suurepärane võimalus just e-kaubanduses jõudmaks oma kaubaga tarbijateni.

Kuna oleme e-äride loomisega tegelenud juba ligi 15 aastat, siis saame täna kriisis tulla teile oma nõu ja jõuga appi, et teie äri saaks edasi toimida ning kriisist võitjana välja tulla. 

Kriisis päästab kiire tegutsemine

Paljude ettevõtete käibed võivad olla tänaseks kukkunud juba pea olematuks. Et mitte lõpetada pankrotiga tasub oma äri viia online’i väga kiiresti.

Lisaks on üsna tõenäoline, et kriis ning selle järelmõjud  kestavad veel mõnda aega. Ja oodata, et kriis üleöö ära läheb on naiivne.
Samuti muudab see kriis tarbijate ostukäitumist ilmselt igaveseks. See omakorda tähendab, et müügi kolimine online’i on vältimatu ka pikas perspektiivis.

 

Viime Sinu müügi kiiresti online kanalisse

Aitame sul viia oma tegutseva ettevõtte müügi kiiresti üle online keskkonda.
Kuna oleme e-äride loomisega tegelenud juba ligi 15 aastat, siis saame praeguses olukorras tulla teile oma nõu ja jõuga appi, et teie äri saaks edasi toimida ning kasvada.

Paigaldame e-poe platvormi

Paigaldame sinu äri vajadustele vastava veebiplatvormi.

Viime tooteinfo e-poodi

Aitame digitaliseerida tooteinfo ning paneme selle e-poodi üles. 

Lisame makse- ja tarnelahendused

Teostame makse- ja tarnelahenduste paigalduse, seadistuse ja arendustööd.

Liidestame ja automatiseerime

Integreerime ettevõtte infosüsteemid üheks tervikuks, et tagada info automaatne liikumine e-poe, logistika ja raamatupidamistarkvara vahel.