fbpx

Kuidas viia kiiresti oma müük online?

Aitame ettevõtetel kiiresti alustada online müüki.

Tavatu olukord avab uued võimalused?

Ilmselgelt on praegu kindlasti väga tavatu olukord.
Inimeste liikumise piiramine on kaasa toonud tõelised väljakutsed mitmetele äridele ja eriti neile, kellel on seni olnud ainult füüsilised esindused.

Kuid igas kriisis on alati võimalused ja täna on äridel ainukene võimalus just e-kaubandus jõudmaks oma kaubaga tarbijateni.

Kuna oleme e-äride loomisega tegelenud juba ligi 15 aastat, siis saame täna kriisis tulla teile oma nõu ja jõuga appi, et teie äri saaks edasi toimida ning kriisist võitjana välja tulla. 

Kriisis päästab kiire tegutsemine?

Paljude ettevõtete käibed on täna kukkunud juba pea olematuks. Et mitte lõpetada pankrotiga on vaja oma kaubad viia online väga kiiresti.

Lisaks on üsna tõenäoline, et kriis ning selle järelmõjud  kestavad veel mõnda aega. Ja oodata, et kriis üleöö ära läheb on naiivne.
Samuti muudab see kriis tarbijate ostukäitumist ilmselt igaveseks. See omakorda tähendab, et müügi kolimine online on vältimatu ka pikas perspektiivs

 

Viime Sinu müügi kiiresti online kanalisse

Aitame sul viia oma tegutseva ettevõtte müügi kiiresti üle online keskkonda.
Oleme e-äride loomisega tegelenud juba ligi 15 aastat, siis saame täna kriisis tulla teile oma nõu ja jõuga appi, et teie äri saaks edasi toimida ning kriisist võitjana välja tulla.

Paigaldame e-poe platvormi

Paigaldame sinu vajadusetele vastavalt kas Magento või WooCommerce platvormi.

Viime tooteinfo e-poodi

Aitame digitaliseerida tooteinfo ning paneme selle e-poodi üles. 

Lisame makse- ja tarnelahendused

Teostame makse- ja tarnelahenduste paigaldus, seadistus ja arendustööd.

Liidestame ja automatiseerime

Integreerime ettevõtte infosüsteemid üheks tervikuks, et tagada info automaatne liikumine e-poe, logistika ja raamatupidamistarkvara vahel.