fbpx

Digistrateegia

Et äri tegevused liiguksid õiges suunas

Mis on digistrateegia?

“Kas minu praegune digistrateegia viib mind minu eesmärkideni?”
“Kas minu praegune digistrateegia kajastub ka minu veebipoes?” – need on ühed peamised küsimused, mis võivad igal e-äriga tegeleval ettevõttel ette tulla.
Digistrateegia määrab ära suuna, mida mööda e-äri hakkab liikuma ning seepärast on see äärmiselt tähtis igasuguse arengu alguses täpselt paika seada. See fokusseerib uue tehnoloogia kasutamisele, et edendada äri edukust, olgu selleks siis äri uutele suundadele viimine, või olemasoleva imago muutmine. 

Miks on digistrateegia vajalik?

Digistrateegia on vajalik, et püstitada ja sõnastada eesmärgid, mida olemasolev või loodav e-äri peab suutma täitma. Aitame teid e-äri digistrateegia välja kujundamisel läbi detailse eelanalüüsi alates sellest hetkest, kui meie poole pöördute. Oleme teadlikud, et iga äri on erinev ning vajab erinevat lähenemist. 

 • Digistrateegia mudel

  Aitame teie e-äri digistrateegia mudeli püstitamisel. Selle eesmärk on varieeruv, kuid alati põhineb teie eesmärkide saavutamisel. Meie ettevõtte kompetentsi kuulub digistrateegia, IT-arendus, digiturundus, UX/UI disain ja analüüs ning QA – ehk kogu digitegevuse täislahendus.

 • Eesmärkide seadmine ja saavutamine

  Taba oma sihtrühma või klientuuri paremini läbi kompetentse digistrateegia mudeli. Digistrateegia koostamise protsessis arutame koos läbi teile mõeldud eesmärgid ning kuidas neid saavutada. Parimal viisil optimeeritud digistrateegia aitab vältida kaduma läinud võimalusi.

 • E-äri optimeerimine

  E-äri optimeerimise all saab silmas pidada ennekõike e-äriga seonduva külaliskonna kogemuse kujundamist. Tasub arvestada, et veebipoe disain ning kasutajamugavus pole ainsad asjad, mis toovad ja hoiavad külaliskonda.

 • E-poe kogemus

  Sea oma digistrateegia mudel e-poe külastatavuse kogemusega. Sedasi on võimalik genereerida e-ärist kõige optimaalsemaid tulemusi.

Aitame sind digistrateegia seadmisel