fbpx

eID Easy – Digiallkirjastamise lahendus mida arendajad kiidavad ja kliendid hindavad

Eid Easy lahendus, mis võimaldab audentida isikud ja allkirjastada digitaalselt dokumente. Nagu nad ise kirjeldavad ennast: “Meie missioon on võimaldada kõigil ettevõtetel e-allkirjadega töötada ning oma kliente turvaliselt ja väga lihtsalt tuvastada. Aitame oma klientidel täielikult ära kasutada riiklikke ID-kaarte ja sarnaseid meetodeid”

Mugav ja kliendikeskne lahendus

Acty on enda erinevatesse arendusprojektidesse integreerinud eID Easy lahendusi. Seda on alati olnud lihtne ühendada kuna tegemist on arendajasõbraliku lahendusega. 

Lisaks aitab eIDEasy hoida projektis kokku aega mis omakorda teeb projekti maksumuse soodsamaks.

Hiljuti integreeris Acty eID Easy teenuse näiteks Ramirendi B2B portaali, mis oli arendaja jaoks tõeliselt põnev. Acty on teinud koostööd eID Easyga, et integreerida eID Easy autentimis- ja digiallkirjastamise lahendused erinevatele kliendiplatvormidele ja projektidesse.

„Meil on olnud võimalus integreerida eID Easy lahendust oma klientide mitmetesse projektidesse. Meie kui terviklike digilahenduste looja ja parnerina peame tähtsaks erinevate võimaluste mitmekülgsust, samal ajal kliendile väljapaistvat mugavat kliendikogemust ja ka arendaja vaatest väga arendajasõbralikku lahendust ja seda kõike ka eID Easy on.” võtab digistrateeg Aldar selle kokku.