fbpx

WooCommerce

Mugav e-äri moodul

Mis on WooCommerce?

WooCommerce on maailmas laialt levinud avatud lähtekoodiga e-poe moodul. See põhineb WordPress veebiplatvormil ning on seetõttu suuresti tunnustatud. Seda on võrdlemisi lihtne paigaldada ning edaspidiselt hallata. WooCommerce sai alguse 2011 ning on sellest saati pidevalt arenenud tänu suurele nõudlusele. 

Kellele sobib WooCommerce?

WooCommerce sobib erinevatele ettevõtetele, kelle eesmärk on kasvada ning viia oma äri e-kaubanduse valdkonda. Kõige suurem sihtrühm WooCommerce’le on väikse- kuni keskmise suurusega ettevõtted, kus e-poe sortimendis on kuni 100 tuhat toodet. Peamiselt sobib see äridele, mis on juba üles ehitatud WordPress platvormile ning eesmärgiks on viia äri e-poe tasemele.

Miks valida WooCommerce?

WooCommerce on laialdaselt kasutatud maailmas ning selle. Seda eelistatakse peamiselt selle kasutajasõbralikkuse, madalate ülalpidamiskulude ning suure kommuuni poolest.

 • Hind

  E-äri loomisel või alustamisel mängib suurt rolli õige veebiplatvormi valik. Kuna WooCommerce on tasuta liides WordPressile, teeb see eelistuse väiksema- kuni keskmise suurusega ettevõtete puhul lihtsamaks.

 • Modulaarsus

  Kuna WooCommerce on üles ehitatud WordPress platvormile, siis on võimalik sellele eraldi laiendusi külge lisada. Laiendusteks võivad olla erinevad tarne- ja makselahendused.

 • WooCommerce võimekus on paindlik

  WooCommerce kaudu on võimalik müüa laia valdkonda kuuluvaid tooteid – alates füüsilistest toodetest kuni digitaalsete toodeteni välja.

 • Vabavaraline tarkvara

  Nii WordPress kui ka WooCommerce on vabavaralised tarkvarad, mis tähendab, et nende kasutajad saavad ise vabalt muuta põhifunktsionaalsust ning lisada uusi mooduleid juurde.

 • Integreeritavus teiste infosüsteemidega

  WooCommerce’i on võimalik liidestada eri infosüsteemidega tagamaks info kiire, vigadeta ning automatiseeritud liikumine. Oma töödes oleme kokku puutunud klientide erinevate vajadustega ning suutnud nende ärinõuete põhjal teha liidestusi WooCommerce ja erinevate majandustarkvarade vahel.

  • SEO

WooCommerce on väga SEO sõbralik. SEO-d on võimalik seadistada alates tootesordiminendi rikastamisest kuni WordPressi sisukirjeldusteni välja. Mida täpsem on SEO analüüs ja seadistus, seda edukamad on ka e-äri tulemused.

 • Turvalisus

  Veebiplatvormi valides tasub turvalisust ühe peamise prioriteedina arvestada. WooCommerce tagab ärile turvalisuse, et äri- ning kliendiandmed on turvaliselt kaitstud.