fbpx

Loome Digitaalseid Kogemusi

Viies ellu sinu ambitsoone

E-Äri arendus

Konsultatsioonist ja koolitustest e-kaubanduse tehniliste lahenduste teostamiseni Magento 2 platvormile.

Tarkvara arendus

Haldus-, töö- ja tootmisprotsesse toetavate lahenduste planeerimine, loomine ning juurutamine.

Tehnoloogiad

Meie kliendid on rahul

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”

Merle Leemet

Breden Kids

„Usaldasime e-poe arendusprojekti Actyle, kuna nende tööstiil ja suhtlus oli alates esimesest kohtumisest kliendi vaatest arusaadav ja läbipaistev. Hindame nende paindlikkust, konstruktiivset tööstiili ja infovahetust. Koostöö puhul on alati oluline ka lihtne inimlik mõõde – hea on teha tööd, kui tunnetad koostööpartneri siirast huvi projekti õnnestumise osas.”

Ülla Sarapuu

L'Dolchevita OÜ

Siiras huvi kliendi äri kasvatamise vastu ja usaldusväärne kommunikatsioon tegid meie jaoks Acty kui partneri valiku lihtsaks.
Nii need omadused kui ka professionaalsus, põhjalikkus ja austus on säilinud terve koostöö vältel. Meeskonna töökultuuris on tunda
kirge projekte üheskoos edukalt ellu viia ning pidevalt areneda. Kõik need on väärtused hea koostöö aluseks

Anete Advelk

Turundusjuht, MG Beauty

Oleme Acty tiimiga koostööd teinud nüüdseks 2 aastat ja kõik see aeg on olnud väga produktiivne. Uue Magento 2 platvormil e-poe saime laivi vähem kui poole aastaga, peale seda oleme jooksvalt veebiarendusi jätkanud. Oleme väga rahul Acty projektijuhi tööga, teeme iganädalaselt Skype koosolekuid ja nii on alati kõik selge.

Rainer Ploom

Fleksont AS

Blogi