fbpx

E-äri arendus

Analüüsime ärivajadused, loome tehnilised lahendused ja ühendame olulised infosüsteemid.

Pakume e-äri loomise täislahendust. Võtame enda hoole alla kõik tööd alates ärivajaduste kaardistamisest kuni järelhoolduseni. Tahame, et sinu jaoks oleks e-poe tegemine lihtne ja muretu – meil on oskused ja pikk kogemus, et luua tulemuslikke e-äri lahendusi.

 

E-äri strateegia

Tutvume teie äri ja valdkonnaga ning teie klientide vajadustega. Aitame püstitada ja sõnastada eesmärgid mida loodav e-pood peab täitma.

Disain (UX/UI)

Disainime e-poe kasutajakogemuse (UX). Loome prototüüpide abil kasutajasõbraliku e-poe struktuuri. Seejärel loome e-poe visuaalse kujunduse (UI).

Arendus ja seadistus

Teostame e-poe paigaldus-, seadistus- ja arendustöid ning lisamoodulite loomist Magento platvormile ning vajadusel loome erilahenduse.

Liidestus ja automatiseerimine

Integreerime ettevõtte infosüsteemid üheks tervikuks, et tagada info automaatne liikumine e-poe, logistika ja raamatupidamistarkvara vahel.

Digiturundus

E-kanali teevad edukaks tema kliendid. Digiturunduse abil toome sinu potentsiaalsed kliendid sinu lehele.

Järeltugi ja kasvuprogramm

Kõik mis liigub see kulub. Iga toimiv äri vajab tugiteenuseid ning partnerit kes aitab neil kasvada. Pakume nii igapäevast hooldust kui ideid e-äri kasvatamiseks.
Soovid tuge e-äriga alustamisel või selle kasvatamisel?
Võta ühendust ja aitame täita sinu ambitsioonikad eesmärgid.

Aldar Reinberk / Digistrateeg
aldar@acty.ee või 52 10 747   

Miks kliendid valivad Acty? 

Ülevaade ärivaldkonnast

 Esitame küsimusi ning teeme endale selgeks sinu ärivaldkonna spetsiifika mõistmaks millisel parimal moel rakendada sinu kasuks e-äri võimalusi.

Meie kompetents ei piirdu ainult tehniliste ja visuaalsete lahenduset loomisega.

Mõtleme sinuga kaasa ning aitame leida lahendused mis toovad sulle kasu.

Pühendunud ja kogemustega meeskond

Sinu Acty meeskond tegeleb pühendunult projekti eesmärkide elluviimisega. Lähtume agiilsest ja paindlikust mõtteviisist ning hoiame sind regulaarselt kursis projekti seisuga.

Acty meeskond on loonud üle 50 erineva e-äri lahenduse, mille hulgas on nii väikeseid e-ärisid kui mahukaid e-kaubanduse terviklahendusi.

Kestev ja tulemuslik koostöö

Hindame usaldusel ja avatusel põhinevaid koostöösuhteid, mis püsivad. Projektis moodustame sinuga ühtse meeskonna kes tegutseb ühise eesmärgi nimel.

Soovime, et e-poe loomine oleks teile võimalikult lihtne, valutu ja läbipaistev.

Mõõdame enda tulemuslikkust sinu projekti tulemuslikkuse põhjal.

Tagasiside klientidelt

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”
Merle Leemet

Breden Kids

„Usaldasime e-poe arendusprojekti Actyle, kuna nende tööstiil ja suhtlus oli alates esimesest kohtumisest kliendi vaatest arusaadav ja läbipaistev. Hindame nende paindlikkust, konstruktiivset tööstiili ja infovahetust. Koostöö puhul on alati oluline ka lihtne inimlik mõõde – hea on teha tööd, kui tunnetad koostööpartneri siirast huvi projekti õnnestumise osas.”
Ülla Sarapuu

L'Dolchevita OÜ

Siiras huvi kliendi äri kasvatamise vastu ja usaldusväärne kommunikatsioon tegid meie jaoks Acty kui partneri valiku lihtsaks.
Nii need omadused kui ka professionaalsus, põhjalikkus ja austus on säilinud terve koostöö vältel. Meeskonna töökultuuris on tunda
kirge projekte üheskoos edukalt ellu viia ning pidevalt areneda. Kõik need on väärtused hea koostöö aluseks
Anete Advelk

Turundusjuht, MG Beauty

Oleme Acty tiimiga koostööd teinud nüüdseks 2 aastat ja kõik see aeg on olnud väga produktiivne. Uue Magento 2 platvormil e-poe saime laivi vähem kui poole aastaga, peale seda oleme jooksvalt veebiarendusi jätkanud. Oleme väga rahul Acty projektijuhi tööga, teeme iganädalaselt Skype koosolekuid ja nii on alati kõik selge.
Rainer Ploom

Fleksont AS

Meie klientide lehed

Breden Kids

Abakhan Fabrics

Flex Sülearvutikeskus

& Beauty

Tehnoloogiad