shop

E-poe tegemine

Kaardistame ärivajadused, loome e-poe ja ühendame kõik olulised infosüsteemid.

Teostame kõik vajalikud tööd, et luua sulle toimiv e-pood

Pakume e-poe loomise täislahendust. Võtame enda hoole alla kõik tööd alates ärivajaduste kaardistamisest kuni järelhoolduseni. Tahame, et sinu jaoks oleks e-poe tegemine lihtne ja muretu – meil on oskused ja pikk kogemus, et tulemuslikke e-äri lahendusi luua.

magnify

Ärivajaduste analüüs

Tutvume teie äri ja valdkonnaga ning teie klientide vajadustega. Aitame püstitada ja sõnastada eesmärgid mida loodav e-pood peab täitma.

UX

E-poe disainimine (UX/UI)

Disainime e-poe kasutajakogemuse (UX). Loome prototüüpide abil kasutajasõbraliku e-poe struktuuri. Seejärel loome e-poe visuaalse kujunduse (UI).

code

E-poe paigaldus, seadistus ja arendus

Teostame e-poe paigaldus-, seadistus- ja arendustöid ning lisamoodulite loomist Magento (1/2) platvormile.

puzzle

E-poe liidestamine ja automatiseerimine

Integreerime ettevõtte infosüsteemid üheks tervikuks, et tagada info automaatne liikumine e-poe, logistika ja raamatupidamistarkvara vahel.

Soovid rohkem infot või pakkumist?

Vastame kindlasti tööpäeva jooksul.

Meie tööprotsess e-poe loomisel

1

Analüüs ja eesmärgistamine

Süveneme, kuulame ära ja mõtleme kaasa ning aitame püstitada e-poe eesmärke ja tulemuste mõõdikuid.

2

Planeerimine

Mõtleme kuidas ja milliste vahenditega on tulemuste saavutamine kliendi jaoks kõige kiirem ja soodsam.

3

Prototüüpide ja disainide tegemine

Tihedas koostöös kliendiga loome prototüübid ning kujundused.

4

E-poe funktsionaalsuse teostamine

Tarkvara ja lisamoodulite paigaldamine ja seadistamine – makselahendused, transpordimeetodid jne. Vajadusel täiendava arendustöö teostamine.

5

Andmeliidestus ja automatiseerimine

Loome liidesed e-poe seotud infosüsteemidega. Näiteks raamatupidamine, laoprogramm, kassasüsteem vms. Vajadusel loome ka e-poe tooteinfo automaatse importimise rakendused.

6

Andmete sisestamine ja toimetamine

Aitame sisestada toodete andmed ja sisutekstid. Vajadusel toimetame tekste, et need oleks otsimootori- ja lugejasõbralikumad.

7

E-poe hooldus

Peale e-poe avamist veendume, et kõik toimiks ning vajadusel teostame hooldustööd.

8

E-poe turundamine

E-poe turundamine otsingumootorites (SEO, SEM) ja sotsiaalmeedias.

Tööriistad, mida kasutame

Miks peaksid usaldama meile e-poe tegemise?

icon

Väärtustame koostööd. Seda kõige otsesemas mõttes. Koostöös ei ole meil mõisteid “klient ja teenusepakkuja” või “tellija ja täitja”. Koostöös moodustame sinuga ühtse meeskonna kes tegutseb ühise eesmärgi nimel.

Acty meeskond on loonud üle 50 erineva e-kaubanduse lahenduse. Nende hulgas on nii väikeseid e-poode kui keerulisi e-kaubanduse terviklahendusi.

Meie kompetents ei piirdu ainult tehniliste ja visuaalsete lahenduset loomisega (kuigi oleme selles väga head).
Mõtleme sinuga kaasa ning aitame leida lahendused mis viivad sind eesmärgini ning toovad sulle kasu.

Soovime, et e-poe loomine oleks teile võimalikult lihtne, valutu ja läbipaistev. Seetõttu oleme alati valmis selgitama kõiki tööde aspekte ja nüansse.

Meie kliendid on rahul

„Koostöö kas annab energiat või võtab energiat. Ja koostöö Acty meeskonnaga annab energiat. Arenduspartneri puhul on väga oluline, et keskendutakse sellele, kuidas saab asju ära teha, mitte kuidas ei saa. Samuti, kommunikatsioon ning ausus on kindlasti Acty mainimist väärt tugevused. Selgelt on tuntav nende siiras soov aidata ja anda endast parim. Hindan seda kõike koostööde puhul väga kõrgelt.”

Merle Leemet

Bredenkids

Ülla Sarapuu

„Usaldasime e-poe arendusprojekti Actyle, kuna nende tööstiil ja suhtlus oli alates esimesest kohtumisest kliendi vaatest arusaadav ja läbipaistev. Hindame nende paindlikkust, konstruktiivset tööstiili ja infovahetust. Koostöö puhul on alati oluline ka lihtne inimlik mõõde - hea on teha tööd, kui tunnetad koostööpartneri siirast huvi projekti õnnestumise osas.”

Ülla Sarapuu

L`Dolcevita OÜ

Oleme Acty tiimiga koostööd teinud nüüdseks 8 kuud ja kõik see aeg on olnud väga produktiivne. Uue Magento 2 platvormil e-poe saime laivi vähem kui poole aastaga, peale seda oleme jooksvalt veebiarendusi jätkanud. Oleme väga rahul Acty projektijuhi tööga, teeme iganädalaselt Skype koosolekuid ja nii on alati kõik selge.

Rainer Ploom

Fleksont AS

„Suurepärane, professionaalne, kliendisõbralik.
Hea koostöövalmidus.”

Agnes Kukk

Spordipartner Trading OÜ

“Keerukates olukordades oskavad kliendi kingadesse astuda ning suhtumine oma tööülesannetesse on professionaalne.”

Allan Hani

EKVÜ

„Väike aga professionaalne, kiire
ja avatud suhtlemisega ettevõte.”

Pille Kasekamp

AS Valnes

Slider

Miks on e-poe tegemine oluline ja kuidas teha head e-poodi?

Aldar Reinberk
Digistrateeg
aldar

E-kaubanduse kasv on viimasel kümnendil olnud mitmekordne ja üha enam oste tehakse e-poe vahendusel. See on oluliselt mõjutanud mitmeid kaupmehi kellel e-poe tegemine veel plaaniski pole. Valdkonna jätkuv võidukäik on kindel mistõttu on iga ettevõtte jaoks oluline võtta ette e-poe tegemine või veenduda, et olemasolev e-pood vastaks tarbijate praegustele nõudmistele.

Kui oled juba tegutsev e-kaupmees või esimese e-poe tegemine alles ideetasandil, siis võta ühendust ja aitan sul leida sobivaima lahenduse sinu vajadustele ja võimalustele.

Soovid rohkem infot?

Vastame kindlasti tööpäeva jooksul