Magento 2 tarkvara kasutuselevõtmine – mida oodata

Käesolev postitus annab Magento 1 kasutajatele ülevaate sellest missugused on Magento 2 tarkvara uuendused ja miks võiks planeerida uuele tarkvara versioonile üleminekut.

Magento 2 uuendused

  • Kiiremad e-poed. Magento 2 e-poed on eelmisest versioonist ca 20% kiiremad. On teada, et kiirematel e-poodidel on paremad müügitulemused ja otsingus saavutatakse kõrgemaid kohti.
  • Lihtsam ostu sooritamine (check-out). Magento 1 tarkvaraga e-poes tuleb ostu sooritamiseks läbida 6 sammu, kuid Magento 2-l saab ostu sooritatud 2 sammuga. Magento 2 võimaldab ka salvestada püsikliendi valitud maksemeetodi (arve, pank) ja transpordiviisi (tulen ise järele, pakiautomaat, kuller), automaatne väljade täitmine pakub kasutajale mugavamat ja kiiremat ostu sooritamist.
  • Kasutajasõbralikum töölaud. See on iga e-poe haldaja unistus! Magento 2 admin-keskkonna töölaud on eelmisest versioonist lihtsam ja arusaadavam. Magento 2 töölaual leiab mitte-IT-inimene intuitiivsemalt ja lihtsamalt üles kohad kus ta saab teha vajalikke toiminguid.
  • Mobiilisõbralikum. Teades, et eeldatav e-kaubanduse kasv Eestis on kuni 30% aastas, on igale e-poele mobiilisõbralikkus peamine prioriteet.

Kas veebipoel on ikka vaja kasutusele võtta Magento 2?

On teada, et Magento 1 uuenduste väljastamine lõpetatakse 1.juunil 2020. Kindlustamaks, et Magento 1 elukaare lõppemine ei tooks Sinu e-poele ootamatuid ebameeldivusi, tuleks juba praegu edasiseks ettevalmistusi tegema hakata.

Jäädes kasutama Magento 1 tarkvara versiooni, tuleb arvestada sellega, et:

  • Turvaparandusi enam ei väljastata. Magento 1 kood aegub ja muutub haavatavaks.
  • Kõik uuendused toimuvad Magento 2-ga. Seega kasutades Magento 1 tarkavara jätab e-pood ennast võimalikest konkurentsi eelistest ilma.
  • Magento 2 tarkvaraga e-poed saavutavad edumaa, sest kasutavad innovatiivsemaid funktsioone ning mooduleid.

Kuna turvauuendusteta tarkavara kasutamine sisaldab alati riske, soovitame teha ettevalmistusi uuema, stabiilsema ja turvalisema Magento 2 kasutuselevõtmiseks. E-poe ümbertõstmine uuele Magento 2 tarkvarale võib sõltuvalt e-poest võtta aega 1 kuust kuni 8 kuuni.

Loodame, et postitus andis vastuseid Teie küsimustele ja juhul kui vajate Magento 2 tarkvarale üleminekut, aitame teostada e-poe paigaldus-, seadistus- ja arendustöid.

24. mai 2019

Soovid rohkem infot?

Vastame kindlasti tööpäeva jooksul.