Magento 1 elukaare lõpp on saabumas.

Magento 1 elukaare lõpp on saabumas.
2020 juunist rohkem ametlikke turvauuendusi ei väljastata.

Kindlustamaks, et Magento 1 elukaare lõppemine ei tooks Sinu e-poele ootamatuid ebameeldivusi, tuleks juba praegu edasiseks ettevalmistusi tegema hakata. Kõigil e-kaupmeestel on veel veidi aega, et teha ettevalmistusi uuema, stabiilsema ja turvalisema Magento 2 kasutuselevõtmiseks.

Missugused on uuendamata jätmise riskid?

  • Alates 2020 juunist uuendusi kvaliteedi parandamiseks enam ei saa, seega kõigest heast ja paremast jäädakse ilma.
  • Turvalisuse uuendusi saab, aga kuna turvariskiks on näiteks moodulite lisamine, siis turvarisk ei ikkagi kao.
  • Magento kommuun on liikumas Magento 2 platvormile mis tähendab, et ka lisamooduleid ja funktsionaalsuse laiendusi Magento 1 platvormile enam väga palju ei looda.

Mis tegevusi võiks teha kui Sinu e-pood kasutab Magento 1 tarkvara? Millega tuleks arvestada?

  • Kindlasti on mõistlik juba praegu enda e-poe tarkvaraarendajaga kohtuda ja e-poe tarkvara uuenduste osas plaan paika panna.
  • Veendu, et alustad juba varakult kuna Magento 1 e-poe üleviimine Magento 2 tarkvarale võib sõltuvalt e-poest võtta aega mõnest nädalast kuni mitme kuuni.
  • On mitmeid aspekte mis nõuavad tähelepanu ja tööd: moodulid, teema, erilahendused, andmed. Juhul kui soovitakse enda e-poe välimust värskendada ja funktsioone lisada, tuleb ka selleks aega planeerida.

Loodame, et Te ei jäta Magento 2 tarkvarale üleminekuks vajalikke toiminguid viimasele hetkele, kogu protsess sujub ja uus tarkvara lisab oodatud stabiilsust ja turvalisust.

Küsi hinnangut Magento uuendamisele!

Vastame kindlasti tööpäeva jooksul.

26. juuli 2019

Soovid rohkem infot?

Vastame kindlasti tööpäeva jooksul.